رئیس اداره فرهنگی اجتماعی ناحیه 3 منطقه 17 از برگزاری کارگاه آموزشی روزه‌داری آسان و خدمات واحد سلامت ناحیه در ماه مبارک رمضان خبر داد.

مذهبی و همچنین فاقد آثار سوء تربیتی با حضور در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، با تخفیف ویژه برای دانش‌آموزان، لوازم التحریر ایرانی و مذهبی عرضه می‌کند. در چاپ این لوازم‌التحریرها از شخصیت‌های واقعی، کارتونی و اسطوره‌های فیلم‌‌های مذهبی استفاده شده است. آموزش قرآن به کودکان در طرح شمیم بهشت در طو

ی صفرا روز افزایش کم ه خونی، کند.دکترمنابع خبری از تجمع هزاران تن از هواداران محمد مرسی رئیس جمهور مخلوع مصر در میدان سایت اطلاع‌رسانی بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم اخبار و رویدادهای این نمایشگاه را برای علاقه‌مندان منعکس می‌کند که در ادامه برخی از آن‌ها از نظر خوانندگان محترم خبرگزاری ف

محمود خاکی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران ، در این باره گفت: کارگاه آموزشی روزه‌داری آسان در مرکز بهداشت پورسینا برای 15 رابط بهداشت به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان توسط سرکار خانم طاهر خانی برگزار می‌شود.
وی در ادامه افزود: کارشناس تغذیه در این کارگاه آموزشی بهداشتی و مهمی را برای شرکت کنندگان متذکر می‌شود این نکات شامل حرکت و فعالیت باعث گرم شدن بدن می‌شود و خواب باعث خنکی و سردی بدن شده و از اتلاف انرژی جلوگیری می‌کند، 10 روز اول روزه‌داری از گولیکوژن کبد استفاده شده و بعد از 10 روز از چربی‌های انباشه شده بدن کم می‌شود همچنین استفاده از غذاهای مناسب همچون حلیم است بطوری که شیرا به آن نقش تقویت کنندگی در تیم گوارش دارد فاصله بین افطار تا سحر از مایعات فراوان استفاده شود.
خاکی در پایان با ذکر فعالیتهای واحد سلامت در این ماه خاطر نشان کرد: در ماه مبارک رمضان واحد سلامت این اداره جهت خدمات رسانی به شهروندان اقدام به برگزاری ویزیت رایگان روزهای شنبه هر هفته توسط دکتر موسی‌زاده، طب سنتی روزهای چهارشنبه دکتر فراهانی و تست قند و فشار خون رایگان توسط سرکار خانم نفیسی فر کارشناس بهداشت در سرای محله بلورسازی می‌نماید.
ساعت : 9:16 am | نویسنده : admin | آسان دی ال | مطلب قبلی
Page : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15